Kontakt

Kontakta oss gärna om du har några frågor. Nedan hittar du aktuella uppgifter

Distriktsstyrelse

Ordförande
Vivi Aldebert
vivi@iogt.se
0730-75 11 35

Vice ordförande tillika sekreterare
Gerd Brodin
Gerd.m.brodin@gmail.com
0761-16 45 20

Kassör
Margareta Larsson
larsson.mg@gmail.com

Studieledare
Hanna Karlsson
hannaekarlsson@hotmail.com

Övriga ledamöter
Henrik Carlsson
henrik.carlsson2011@gmail.com

Ingela Hanneberg
ingelahanneberg@gmail.com

Suppleant
Johanna Lindsköld
johanna.lindskold@nsf.scout.se

Personal, Team Sydost

Anders Karlsson
Teamchef, region Sydost
Mobil: 0733-72 62 33
anders.karlsson@iogt.se
Övrigt: Placerad i Norrköping.

Hugo Hermansson
Verksamhetsutvecklare, team Sydost
Mobil: 0733-72 62 64
hugo.hermansson@iogt.se
Övrigt: Placerad i Växjö.

Tomas Nylén
Verksamhetsutvecklare, team Sydost
Mobil: 0733-72 63 04
tomas.nylen@iogt.se
Övrigt: Placerad i Jönköping.

Marcus Nilsson
Verksamhetsutvecklare, team Sydost
Telefon: 0733-83 83 30
marcus.nilsson@iogt.se
Övrigt: Vikarie för Eduardo Rossel. Placerad i Kalmar.

Per-Åke Andersson
Verksamhetsutvecklare, team Sydost
Mobil: 0733-72 62 63
per-ake.andersson@iogt.se
Övrigt: Vikarie för Johanna Dahlgren. Placerad i Linköping.

IOGT-NTO
Box 12825
Stockholm Sweden
08-672 60 00